(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Видалення бородавок в Хмельницькому

Бородавки – один із видів доброякісних новоутворень на шкірі людини. Їх поява зумовлена накопиченням меланоцитів – клітин, які продукують меланін (елемент, що відповідає за пігментацію шкіри). 

Бородавки не несуть якоїсь небезпеки для здоров’я, але приносять досить багато незручностей у повсякденному житті, адже надзвичайно легко травмуються. Окрім цього, у більшості випадків їх вважають неестетичною деталлю шкіри.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ БОРОДАВКИ 

Загрозу для здоров’я та навіть життя пацієнта бородавки можуть нести в разі впливу негативних факторів, внаслідок чого доброякісні утворення переростають у злоякісні. Існує декілька різновидів бородавок, і всі вони не приносять ні користі, ні шкоди для здоров’я, але ризик переростання їх у злоякісні новоутворення не виключається. 

Бородавки бувають простими (їх ще називають звичайними – це найрозповсюдженіший із видів), пласкими (кольором не відрізняються від шкіри, але дещо підняті над її поверхнею), ниткові (мають видовжену форму й нагадують «хвостик») та підошовними (виникають у місці тісного контакту із взуттям, їх досить легко сплутати зі звичайним натоптишем).

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК 

Призначити процедуру видалення потенційно небезпечної бородавки може тільки дерматолог після огляду та проведення діагностики. Найчастіше видалення призначають у наступних випадках:

  • пацієнт вважає бородавку негарною та ініціює її видалення (найчастіше хворі страждають від утворень на обличчі або відкритих частинах тіла); 

  • навколо бородавки виникає почервоніння шкіри;

  • виникають болісні відчуття в місці новоутворення;

  • якщо в роду пацієнта є люди, що хворіли на рак шкіри або інші онкологічні захворювання;

  • бородавка швидко збільшується в розмірах;

  • кількість утворень швидко збільшується, й вони локалізуються на різних частинах тіла;

  • бородавка знаходиться на такому місці, де вона часто травматизується.

ПІДГОТОВКА ДО ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК 

Підготовка до процедури включає дерматоскопію – діагностичну процедуру, яка проводиться за допомогою дерматоскопа. Такий метод дозволить оцінити характер та вид бородавки й обрати найоптимальніший метод її видалення.

Окрім цього, дерматолог може призначати загальний аналіз крові, додаткові обстеження чи консультації інших спеціалістів, якщо у пацієнта наявні хронічні захворювання.

Існують певні протипоказання до проведення процедури видалення. До них відноситься цукровий діабет обох типів, прогресуюче ВІЛ-захворювання, гематологічні проблеми (захворювання крові) та інфекційні чи грибкові ураження шкіри. Перед процедурою, якщо це можливо, слід вилікувати або перевести в стадію стійкої ремісії вищеописані хвороби й тільки після цього наважуватися на видалення.

ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК 

Найпопулярнішими методами видалення бородавок є кріодеструкція та радіохвильове видалення. Перша процедура передбачає швидке загоєння шкіри, можливість дістатися найвіддаленіших та найтужливіших місць (міжпальцева зона, повіки, інтимні органи). Вона вважається однією з найпрогресивніших та найсучасніших способів позбавитися доброякісного утворення швидко та просто.

Кріодеструкція передбачає вплив на тканини бородавки наднизькими температурами. Як наслідок – клітини відмирають та легко відділяються від шкіри. Процедура відбувається з допомогою рідкого азоту й має проводитися тільки висококваліфікованим лікарем, щоб уникнути можливої травматизації навколишніх тканин.

Обидва методи мають стовідсоткову ефективність, абсолютно безболісні та займають мінімальну кількість часу. Одразу після видалення пацієнт може вільно йти додому та приступати до роботи. Після кріодеструкції в поодиноких випадках можуть залишатися дрібні, майже непомітні шрами. Радіохвильове видалення не лишає після себе жодних слідів на шкірі.

Після видалення тканини бородавки краще відправити на додаткове дослідження. Таким чином можна оцінити наявність ризику розвитку онкологічних захворювань.

Швидко, просто та безболісно позбавитися бородавки можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький»! Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 і записуйтеся на консультацію! 

Ви навіть не помітите, як набридлива плямка зникне з вашого тіла, тож досить дозволяти бородавкам псувати собі життя!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом