(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Видалення бородавок в Хмельницькому

Бородавки – один із видів доброякісних новоутворень на шкірі людини. Їх поява зумовлена накопиченням меланоцитів – клітин, які продукують меланін (елемент, що відповідає за пігментацію шкіри). 

Бородавки не несуть якоїсь небезпеки для здоров’я, але приносять досить багато незручностей у повсякденному житті, адже надзвичайно легко травмуються. Окрім цього, у більшості випадків їх вважають неестетичною деталлю шкіри.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ БОРОДАВКИ 

Загрозу для здоров’я та навіть життя пацієнта бородавки можуть нести в разі впливу негативних факторів, внаслідок чого доброякісні утворення переростають у злоякісні. Існує декілька різновидів бородавок, і всі вони не приносять ні користі, ні шкоди для здоров’я, але ризик переростання їх у злоякісні новоутворення не виключається. 

Бородавки бувають простими (їх ще називають звичайними – це найрозповсюдженіший із видів), пласкими (кольором не відрізняються від шкіри, але дещо підняті над її поверхнею), ниткові (мають видовжену форму й нагадують «хвостик») та підошовними (виникають у місці тісного контакту із взуттям, їх досить легко сплутати зі звичайним натоптишем).

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК 

Призначити процедуру видалення потенційно небезпечної бородавки може тільки дерматолог після огляду та проведення діагностики. Найчастіше видалення призначають у наступних випадках:

  • пацієнт вважає бородавку негарною та ініціює її видалення (найчастіше хворі страждають від утворень на обличчі або відкритих частинах тіла); 

  • навколо бородавки виникає почервоніння шкіри;

  • виникають болісні відчуття в місці новоутворення;

  • якщо в роду пацієнта є люди, що хворіли на рак шкіри або інші онкологічні захворювання;

  • бородавка швидко збільшується в розмірах;

  • кількість утворень швидко збільшується, й вони локалізуються на різних частинах тіла;

  • бородавка знаходиться на такому місці, де вона часто травматизується.

ПІДГОТОВКА ДО ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК 

Підготовка до процедури включає дерматоскопію – діагностичну процедуру, яка проводиться за допомогою дерматоскопа. Такий метод дозволить оцінити характер та вид бородавки й обрати найоптимальніший метод її видалення.

Окрім цього, дерматолог може призначати загальний аналіз крові, додаткові обстеження чи консультації інших спеціалістів, якщо у пацієнта наявні хронічні захворювання.

Існують певні протипоказання до проведення процедури видалення. До них відноситься цукровий діабет обох типів, прогресуюче ВІЛ-захворювання, гематологічні проблеми (захворювання крові) та інфекційні чи грибкові ураження шкіри. Перед процедурою, якщо це можливо, слід вилікувати або перевести в стадію стійкої ремісії вищеописані хвороби й тільки після цього наважуватися на видалення.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.89, голосів: 71 )

відгуки
Тетяна 30-10-2021 РЕКОМЕНДУЮ. Была на приёме два раза, планирую еще раз. Очень переживала, как, что, отзывов не много один и то от неудовлетворенного мужчины. Пришла первый раз с вопросом удаления родинок. На второй раз пришла на осмотр после удаления с дальнейшим удаление др.родинок, все зажило и на теле не было и следа. Но также я попросила осмотреть долго мучающую меня перхоть, в итоге диагноз: ПСОРИАЗ. Спасибо доктору назначил лечение. Неделя и на одежде ни следа, как и на голове.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом