(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація дерматолога в Хмельницькому

Шкіра – найбільший орган в організмі людини. Він активно піддається негативному впливу як зовнішніх, так і внутрішніх факторів. На якість шкіри та її здоров’я впливає навколишнє середовище, харчування, функціонування ендокринної, травної та імунної системи. Особливо часто шкіра вражається бактеріями, вірусами та грибами. 

Результатом такого впливу стають найрізноманітніші дерматологічні захворювання у дітей та дорослих, проте дерматолог медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» здатен подолати будь-яку хворобу шкіри та її придатків! Професійна консультація даного лікаря допоможе в разі прискорити одужання, вчасно та вірно виявити патологію й її першопричину та попередити повторну захворюваність. 

Коли потрібна консультація дерматолога

Відвідати дерматолога варто у двох випадках: з профілактичною метою та за наявності скарг. У першому варіанті похід до лікаря бажано проводити один раз на 2-3 роки. Це допомагає попередити виникнення хвороб та виявити їх на найперших стадіях. Якщо є ризик виникнення дерматологічних хвороб або ж хронічне захворювання уже є в анамнезі, профілактичний огляд має відбуватися мінімум раз на рік.

Тривожні симптоми, що свідчать про необхідність огляду дерматолога:

 • почервоніння шкіри;

 • висипання на шкірі;

 • випадіння волосся;

 • зміна запаху поту;

 • підвищена пітливість;

 • випадіння волосся на голові й тілі;

 • свербіж;

 • зміна кольору нігтів;

 • лупа;

 • лущення шкіри;

 • утворення та збільшення родимок.

Ігнорувати такі скарги не варто, адже вони можуть свідчити про алергічний дерматит, різноманітні лишаї, дерматофілію, нейродермію, псоріаз, коросту, педикульоз, екзему, себорею й ще безліч інших інфекційних, неінфекційних та генетичних патологій. 

Одразу після появи симптоматики варто телефонувати до нашого медичного центру та записуватися до дерматолога, адже вчасно виявлена хвороба піддається лікуванню значно легше.

Особливості діагностики та лікування в дерматології

Для встановлення та лікування захворювання зазвичай використовують дерматоскопію. З допомогою спеціального інструменту зображення шкіри збільшується в десятки разів, завдяки чому спеціаліст може ідентифікувати специфічні ознаки тих чи інших патологій. 

В якості додаткової діагностики використовуються зішкріби зі шкіри та нігтів, лабораторні аналізи крові та інших біологічних рідин. Тільки після лабораторних аналізів дерматолог має змогу точно встановити захворювання. 

Лікувальна схема залежить від встановленого діагнозу, але в більшості випадків використовуються препарати, що знімають запалення, антигістамінні засоби, гормональні препарати на основі кортикостероїдів місцевого та внутрішнього застосування, фітотерапія та гомеопатичні засоби. Важливу роль у боротьбі з захворюваннями шкіри займає дієта. Саме продукти харчування часто провокують неадекватну реакцію шкіри та загострення захворювань. 

Підготовка до консультації дерматолога 

Перед консультацією ми рекомендуємо на 1-2 дні відмовитися від застосування протиалергічних, протизапальних та гормональних препаратів, щоб лікар міг коректно оцінити стан організму. Безпосередньо перед візитом не варто застосовувати зволожуючі та пом’якшуючі засоби, а також мити уражену зону, щоб не спровокувати її пересихання. 

На консультації лікар ретельно оглядає уражену ділянку, проводить збір анамнезу, уточнює наявність супутніх та хронічних хвороб. Для більш точного огляду застосовується дерматоскопія. 

Після первинного огляду встановлюється попередній діагноз, для підтвердження або спростування якого призначається ряд аналізів та в деяких випадках консультації суміжних спеціалістів. Дана опція буває необхідна, якщо у пацієнта є ознаки проблем з травленням або гормональною системою. Розлади у функціонуванні органів травлення та ендокринних залоз призводять до масштабних порушень в організмі, які проявляються шкірними патологіями. На основі отриманих результатів призначається індивідуальна схема лікування.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» ви можете звернутися до дерматолога з будь-якою проблемою шкіри, нігтів та волосся! Ми допоможемо позбутися набридливої хвороби та відновити здоров’я!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.83, голосів: 89 )

відгуки
Тетяна 30-10-2021 РЕКОМЕНДУЮ. Была на приёме два раза, планирую еще раз. Очень переживала, как, что, отзывов не много один и то от неудовлетворенного мужчины. Пришла первый раз с вопросом удаления родинок. На второй раз пришла на осмотр после удаления с дальнейшим удаление др.родинок, все зажило и на теле не было и следа. Но также я попросила осмотреть долго мучающую меня перхоть, в итоге диагноз: ПСОРИАЗ. Спасибо доктору назначил лечение. Неделя и на одежде ни следа, как и на голове.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом