(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Плазмотерапія в Хмельницькому

Сучасна дерматологія має в своєму арсеналі безліч сучасних методик, завдяки яким лікування захворювань шкіри стає максимально ефективним та швидким. Одним зі здобутків сучасної медицини є плазмотерапія. Вона застосовується в косметології, трихології та набула великої популярності серед лікарів-дерматологів. 

Медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький» пропонує застосування плазмотерапії (плазмоліфтингу або PRP-терапії, як її ще називають) пацієнтам різної вікової категорії та будь-якої статі. Це ефективна методика з дійсно яскравим результатом!

Суть методу плазмотерапії

Процедура проводиться методом мікроін’єкцій в уражені ділянки шкіри. Діючою речовиною стає плазма крові самого пацієнта. Її здобувають методом центрифугування. Венозну кров набирають в пробірку та поміщають у центрифугу. Всього через 10 хв еритроцити та лейкоцити відділяються від цільової речовини – плазми. В ній присутні безліч амінокислот, поживних речовин, вітамінів та мінералів, що й гарантує такий лікувальний ефект. 

Після отримання плазми її переміщають з вакутайнера (пробірки) в шприц з надтонкою голкою. Вводиться плазма в ретельно очищену шкіру густим шаром уколів. 

Процедура має надзвичайно велику кількість переваг. Швидкий та помітний ефект обумовлений високою концентрацією корисних речовин у плазмі, відсутність алергічних реакцій досягається завдяки тому, що плазма – це не чужа, а рідна речовина організму, тому він не може негативно реагувати на власні компоненти. Окрім цього, процедура абсолютно безболісна та не потребує реабілітаційного періоду. Все, що необхідно – три дні після сеансу не відвідувати лазню, не застосовувати декоративну косметику та уважно слідкувати за власним станом. 

Проходити плазмоліфтинг потрібно курсом від чотирьох до восьми процедур. Перерва між процедурами має складати 2–3 тижні. В якості додаткової терапії лікар може призначати разом з плазмотерапією вітаміни, мінерали, протизапальні та протигрибкові засоби (залежно від типу та стадії захворювання). Варто ретельно притримуватися його рекомендацій, адже тільки так можна розраховувати на максимально швидкий та стійкий ефект! 

Показання та протипоказання плазмотерапії

У дерматології плазмотерапію використовують для лікування наступних захворювань:

  • вугрова хвороба;

  • розацеа;

  • запальні процеси на шкірі;

  • псоріаз;

  • екземи різного типу;

  • акне;

  • дерматити різного типу.

Плазмотерапія має значний ефект у лікуванні шрамів та рубців від акне. На даний момент PRP-терапія – це один з найдієвіших та доступних методів лікування, що виключає усі можливі ускладнення. 

Прийняти рішення про доцільність проведення плазмотерапії може лише лікар-дерматолог, що робить заключення на основі лабораторних та інструментальних діагностичних досліджень.

Протипоказаннями до проведення PRP-терапії стає знижене згортання крові, період лактації, хвороби крові, інфекційні захворювання, загострення хронічних патологій, онкологія, психічні розлади та алергія на гепарин. Окрім цього, відстрочити проведення плазмоліфтингу потрібно, якщо у жінки наявні критичні дні. Це обумовлено підвищенням чутливості в цей період та можливим виникненням дискомфорту.

Ефективність плазмотерапії 

Дія плазмотерапії помітна вже після двох-трьох сеансів. Така висока ефективність обумовлена високою концентрацією у плазмі амінокислот, вітамінів та мінералів. В шарах шкіри плазма діє як стимулятор оновлення клітин і запускає процеси омолодження і регенерації. 

Завдяки їй починає вироблятися більше колагену, що й гарантує підвищення пружності шкіри. Таким чином за допомогою плазмоліфтингу можна не лише вилікувати дерматологічну проблему, а й позбутися небажаних зморшок і підтягнути овал обличчя. 

Застосування власної плазми для лікування дерматологічних захворювань та корекції стану шкіри – це нове слово в медицині, що дозволяє максимально безпечно та водночас дієво збагатити всі шари шкіри необхідними корисними речовинами. 

Призначити оптимальний курс лікування, провести сеанси плазмоліфтингу та забути про проблеми зі шкірою найкраще в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький»! За допомогою сучасних методик ми допоможемо вам забути про дерматологічні хвороби! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.88, голосів: 64 )

відгуки
Тетяна 30-10-2021 РЕКОМЕНДУЮ. Была на приёме два раза, планирую еще раз. Очень переживала, как, что, отзывов не много один и то от неудовлетворенного мужчины. Пришла первый раз с вопросом удаления родинок. На второй раз пришла на осмотр после удаления с дальнейшим удаление др.родинок, все зажило и на теле не было и следа. Но также я попросила осмотреть долго мучающую меня перхоть, в итоге диагноз: ПСОРИАЗ. Спасибо доктору назначил лечение. Неделя и на одежде ни следа, как и на голове.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом