(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Видалення бородавок радіохвильовим методом в Хмельницькому

Бородавки є доброякісними новоутвореннями, що локалізуються на шкірі та слизових в результаті активізації папіломавірусу людини. У разі їх виявлення рекомендуємо негайно звернутися до дерматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому.

Пухирці різного розміру з’являються в будь-якому віці, на будь-яких частинах тіла, в т. ч. не на повіках, губах у паховій області та статевих органах, на підошві стопи та між пальцями. З часом новоутворення можуть розростатися і збільшуватись у розмірах, що призводить до механічної травматизації одягом і ризику інфекції від випадкового зчесування. Такі бородавки можуть кровити, боліти та загалом псувати зовнішній вигляд. Їх рекомендують видалити з естетичних міркувань і для комфортного життя пацієнта. 

При появі бородавок не варто намагатися видалити їх самостійно – механічним шляхом, або різними розчинами чи мазями. Ефективне лікування, в тому числі медикаменти і спосіб видалення, має підібрати лише спеціаліст.

Консультація з видалення бородавок

На першій зустрічі лікар оглядає новоутворення і призначає додаткові аналізи: ЗАК, тест на ВПЛ, біопсію для виключення злоякісного процесу. За результатами обстеження і анамнезом підбирається метод усунення новоутворень.

Швидко видалити бородавки допоможе радіохірургія. Це один з найефективніших і найсучасніших методів позбавлення від бородавок за один сеанс. Радіотерапія здійснюється амбулаторно без складної підготовки. 

Перевага методу – у комплексному впливі і абсолютній безпеці. Коагуляція судин виключає кровотечу, безконтактність – потрапляння інфекції, точність радіохвиль – не чіпають здорові тканини, а вплив тепла – повністю видаляє бородавку без рубців. Після радіохвильового видалення практично відсутні рецидиви. При цьому процедура не виконується при хронічних інфекціях/запаленнях шкіри, злоякісних пухлинах, наявності кардіостимулятора, декомпенсованому діабеті. Також радіотерапія вкрай рідко проводиться вагітним і годуючим.  

Особливості радіотерапії 

Видалення бородавок радіохвилями проводять спеціальним апаратом, що випромінює хвилі високої частоти. За бажанням пацієнта застосовують місцеву анестезію. 

Радіоніж висікає бородавку зі шкіри на всю глибину її проникнення в тканини. Хвилі впливають чітко на зону ураження, не травмуючи сусідні здорові тканини. Судини, що проходять поруч з новоутворенням, миттєво припікаються, тому не виникає кровотечі. Крім цього, радіохвилі несуть дезінфікуючий ефект, тож ризик інфікуватися теж відсутній.

Одну бородавку обробляють 2-5 хв., а загальна тривалість операції залежить від кількості і розмірів утворень. Процедуру можна проводити навіть на обличчі, адже вона не лишає рубців, а рана повністю загоюється протягом 3 тижнів, не доставляючи дискомфорту людині. Після операції пацієнт того ж дня повертається до звичного життя.

Відновлення

Реабілітаційний період після радіохірургії значно коротший, ніж після класичного видалення бородавок. Строки повного відновлення шкіри – 1-3 тижні, залежно від глибини і величини утворень.  

Після маніпуляції дерматолог надасть рекомендації по догляду за поверхнею шкіри і за потреби призначить антибіотики для придушення ПВЛ. Також не слід зішкрібати скоринку, що утвориться на ранках. Протягом 2 тижнів варто уникати водних і теплових процедур: купання у водоймах, басейні, відвідування сауни чи СПА-салонів.

З профілактичних заходів рекомендовано дотримуватися гігієни, зміцнювати імунітет і не запускати інфекційні захворювання.

Помітивши навіть маленькі бородавки на тілі, не займайтесь самолікуванням народними методами. Запишіться до дерматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому, щоб отримати сучасну і кваліфіковану допомогу та безболісно видалити бородавки.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Тетяна 30-10-2021 РЕКОМЕНДУЮ. Была на приёме два раза, планирую еще раз. Очень переживала, как, что, отзывов не много один и то от неудовлетворенного мужчины. Пришла первый раз с вопросом удаления родинок. На второй раз пришла на осмотр после удаления с дальнейшим удаление др.родинок, все зажило и на теле не было и следа. Но также я попросила осмотреть долго мучающую меня перхоть, в итоге диагноз: ПСОРИАЗ. Спасибо доктору назначил лечение. Неделя и на одежде ни следа, как и на голове.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом