записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування акне

Акне (вугрі) - це захворювання сальних залоз, при якому волосяні фолікули закупорюються та в них роз запального процесу.  Акне вражає людей різного віку та завдає чимало проблем через їх неестетичний зовнішній вигляд.

 

В дерматології виділяють два види акне залежно від причини їх появи на шкірі:

  • ендогенні, що виникають через внутрішні фактори;

  • екзогенні, що виникають під дією зовнішніх факторів.

Ендогенні вугрі можуть утворитись на шкірі в результаті гормональних змін в організмі в підлітковому віці. Також ендогенні вугрі з'являються в результаті розвитку хронічних захворювань або інфекцій, що порушують обмін речовин.

 

Висипи екзогенного походження можуть з'являтися після потрапляння на поверхню шкірі речовин, що викликають закупорку сальних залоз. До таких речовин лікарі відносять олії та масла, засоби, у складі яких є дьоготь. Надмірне використання косметики, яка містить жири, призводить до закупорки сальних залоз, що викликає появу акне.

Причини виникнення акне

Вугрові висипи можуть з'являтись і з таких причин:

  • тривалий прийом лікарських препаратів;

  • видавлювання прищів;

  • спекотний та вологий клімат;

  • контакт з токсичними речовинами;

  • нераціональне харчування.

Також виділяють людей зі спадковою схильністю до вугрової висипки. Такий вид акне важко піддається лікуванню, оскільки потребує зміни гормонального фону пацієнта.

Як проявляється акне?

Зазвичай вугрі з'являються на обличчі, верхній частині грудей, на спині. Існує декілька видів акне:

  1. Комедони - незапальні утворення білого кольору, не мають виходу на поверхню шкіри (закриті комедони). Згодом в них накопичується секрет сальних залоз, бруд, і утворюються відкриті комедони (з чорною верхівкою, яка виступає на поверхню шкіри).

  2. Папульозні вугрі - щільний горбок над шкірою червонуватого кольору. Множинні папули надають нерівний вигляд шкірі. Вони або загоюються і зникають, або в подальшому розвитку перетворюються в пустули.

  3. Пустульозні вугрі - невеликі бульбашки з гнійним вмістом. Зазвичай пустули загоюються безслідно або перетворюються в великі пустули, які після загоєння залишають на шкірі рубці.

Описані висипання можуть розвинутись в кістозні порожнини - це важкий прояв акне, загоєння яких залишає на шкірі характерні рубці.

Діагностика та лікування акне

Лікування акне потребує виявлення причини появи вугрів. Для постановки діагнозу варто звернутись до дерматолога, який спочатку проведе візуальний огляд та призначить засоби і методи подальшого обстеження.

 

Лікування даного захворювання передбачає профілактику виникнення вугрів, видалення наявних комедонів, зменшення секреції сальних залоз, усунення запального процесу та запобігання його поширенню на інші ділянки шкіри.

 

Якщо ви помітили у себе ознаки розвитку акне, не варто відкладати візит до лікаря. МЦ "Оксфорд Медікал" у Хмельницькому знаходиться за адресою: вул. Подільська 10, тел. 70-20-30. Ми будемо раді вам допомогти і запропонуємо сучасні способи лікування!

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки