(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація гастроэнтеролога в Хмельницькому

Проблеми шлунково-кишкового тракту можуть бути найрізноманітнішими, складними та простими, проте до самостійного лікування вдаватися не слід й краще записатися на консультацію професійного гастроентеролога до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»!

У нас приймає висококваліфікований гастроентеролог з досвідом роботи та знаннями сучасних методик діагностики й лікування, завдяки яким можна максимально швидко та легко позбутися проблем з травною системою. Гастроентерологія займається вивченням, лікування та профілактикою хвороб шлунково-кишкового тракту – одного з найважливіших відділів в тілі людини, через який в організм потрапляють поживні речовини, вітаміни та мінерали. 

Коли потрібна консультація гастроентеролога

Даного фахівця слід відвідати якомога швидше при наявності наступних тривожних симптомів:

Біль в районі шлунку – може мати ниючий або спазматичний характер, проявлятися зранку, увечері, після їжі або в разі тривалого голодування протягом дня. Болі в районі шлунку можуть локалізуватися або прямо по центру, під сонячним сплетінням, нижче сонячного сплетіння або збоку від нього.

Печія – може виникати після прийому конкретних продуктів чи після будь-якого споживання їжі. Іноді печія настільки сильна, що розповсюджується не тільки у стравоході, а й у горлі, внаслідок чого розвивається першіння та печіння у горлі.

Здуття живота – буває різного ступеню. При незначному газоутворенні проблема проявляється як розпирання живота після їжі або на вечір. В більш складних випадках розпирання супроводжується спазмами, сильним бурчанням та дискомфортом.

Закреп – відсутність дефекації протягом двох днів уже вважається закрепом легкого ступеню. Значніші проблеми травного тракту проявляються як неможливість сходити в туалет протягом 1–2 тижнів. Такий симптом ускладняється сильними болями та навіть симптомами інтоксикації.

Нудота та блювання – може з’являтися як зранку, так і протягом дня. Одноразова поява такого симптому може свідчити про незначні порушення, з якими організм здатен поборотися самостійно. Якщо нудота більше не повторюється, причин нервувати немає. В разі ж регулярного або постійного дискомфорту варто якомога швидше звернутися до лікаря.

Симптоматикою порушень шлунково-кишкового тракту також вважається відсутність апетиту, відрижка з неприємним запахом, діарея, спазматичні болі в животі, біль в правому або лівому підребер’ї та постійна гіркота в роті. 

Що лікує гастроентеролог

У сферу компетенції гастроентеролога входять усі вроджені та набуті патології шлунково-кишкового тракту, за виключенням хвороб прямої кишки:

 • гастродуоденіт;

 • рефлюкс-езофагіт;

 • гастрит;

 • панкреатит;

 • холецистит;

 • гепатити;

 • дисфункція жовчовивідних шляхів;

 • синдром подразненого кишківника;

 • дисбактеріоз;

 • виразка шлунку та дванадцятипалої кишки;

 • функціональні порушення;

 • диспепсія;

 • зараження Хелікобактер пілорі;

 • дисфункції сфінктера Оді;

 • стеатогепатоз й багато іншого.

Що призначає гастроентеролог

Перш за все лікар надає рекомендації щодо інструментальних та лабораторних обстежень. До першого типу належить УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопія (ковтання зонду), рентгенографія або комп’ютерна томографія органів черевної порожнини. 

В якості лабораторних досліджень використовуються так звані печінкові проби, загальний аналіз крові, аналізи калу, генетична панель на виявлення вроджених вад. Після встановлення остаточного діагнозу призначається медикаментозна терапія. Лікар підбирає комплекс препаратів та їх дозування, виходячи з типу хвороби, її форми, задавненості, віку пацієнта та наявності супутніх захворювань.

У гастроентерології надзвичайно важлива дієтотерапія. Спеціаліст дає чіткі рекомендації щодо харчування, виділяючи три групи продуктів: повністю заборонені, дозволені до рідкісного вживання, дозволені до постійного вживання.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» гастроентеролог призначає лікування та діагностику, виходячи з наказів Всесвітньої організації охорони здоров’я та власного багаторічного досвіду. Висока кваліфікованість фахівця дозволяє виявити патологію навіть на початкових стадіях та вчасно розпочати її лікування!

Запишіться на консультацію до гастроентеролога медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький», щоб мати здоровий шлунок та органи травлення! З нами бути здоровим просто!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Микола 27-10-2020 Проблеми із шлунком почалися на початку червня п.р. Консультувався в трьох лікарів, проходив обстеження, тричі проходив лікування. Як результат, болі не пройшли. Записався на прийом до лікаря в Оксфорд Медікал. Проходив лікування в гастроентеролога Гайової Наталії Михайлівни. Лікар призначила обстеження, виявила причину, призначила лікування. Після лікування болі пройшли, почуваю себе нормально. Хочеться подякувати клініці, зокрема лікарю з великої букви Гайовій Наталії Михайлівні за лікування, професіоналізм, доброту і гарне ставлення до пацієнта. У кого проблеми – всім раджу.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом