(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Мезотерапія у трихології в Хмельницькому

Випадіння волосся (алопеція) – поширене явище серед чоловіків та жінок, що викликається як зовнішніми, так і внутрішніми факторами. Ефективний метод боротьби з такою проблемою – це мезотерапія. Її суть полягає у введенні активних речовин (амінокислот, вітамінів, мікроелементів) безпосередньо у волосисту частину голови. 

Окрім боротьби з алопецією, мезотерапія відмінно підходить для відновлення структури волосся, стимуляції його росту та позбавлення ламкості. 

Показання до проведення мезотерапії 

Мезотерапія призначається лікарем-трихологом після ретельного огляду, збору скарг, проведення інструментальної та лабораторної діагностики. Оскільки склад субстанції, що буде вводитися підшкірно, відрізняється своїм складом, дозування та компоненти підбираються індивідуально, виходячи із стану організму, причин проблеми та запущеності хвороби. 

Найчастіше мезотерапію використовують для усунення гніздової, андрогенної та дифузної алопеції, себорейного дерматиту і лупи. Активні речовини в препаратах для мезотерапії ефективно справляються з сухістю шкіри, ранньою сивиною та відновлюють волосся після агресивного впливу ультрафіолетового опромінення або хімічних речовин (наприклад, після хімічної завивки волосся). 

Тривалість курсу та періодичність процедур визначається трихологом індивідуально та може поєднуватися з медикаментозними і консервативними методами лікування (масаж, фізіопроцедури, прийом вітамінів, лікування у ендокринолога, дотримання здорового харчування). 

Не дивлячись на користь та ефективність методу мезотерапія має і свої протипоказання. Трихолог нашого медцентру не дозволить проведення мезотерапії та запропонує інший, не менш ефективний спосіб відновлення волосся, якщо під час консультації виявить онкологічні захворювання, аутоімунні хвороби, порушення згортання крові, хвороби кровотворної системи, непереносимість окремих компонентів коктейлю для мезотерапії або цукровий діабет.

Перенести сеанси мезотерапії варто через гостре респіраторне вірусне захворювання або інші запальні процеси та лактацію. Проводити процедури дозволено після повного одужання або завершення годування груддю. 

Підготовка та проведення мезотерапії

Проводити сеанс мезотерапії потрібно на очищеному волоссі. Процедура не потребує особливих підготовчих маніпуляцій, а все, що необхідно – це психологічна готовність хворого.

Під час мезотерапії пацієнт лежить або сидить так, щоб спеціалісту було зручно дістатися до всіх цільових зон голови. 

Активна речовина знаходиться в шприці з надтонкою голкою. Коли все готово до процедури, лікар вводить субстанцію маленькими ін’єкціями підшкірно, не потрапляючи в сам волосяний фолікул. Процес проводиться з допомогою спеціальних шприців для мезотерапії: товщина їх голки – 0,3 мм, а довжина – 4 мм. Рідина потрапляє не більше, ніж на 2 мм вглиб шкіри. Об’єм речовини, що вводиться за один прокол, близько 0,05 мл.

Переваги мезотерапії 

Мезотерапія – це сучасний спосіб швидко та надовго забути про проблему випадіння волосся, його ламкості чи сухості шкіри голови. Ефективність методу обумовлюється не тільки впливом активних компонентів, а й методикою проведення процедури. Мікроін’єкції стимулюють процес відновлення (регенерації) тканин, прискорюють та збільшують кровоток, сприяють повноцінному насиченню шкіри голови корисними речовинами з крові.

Оскільки склад коктейлю для мезотерапії обирається суто індивідуально, в організм потрапляють саме ті речовини, які необхідні в конкретному випадку. Таким чином ефект досягається максимально швидко. 

Завдяки мезотерапії налагоджується робота сальних залоз шкіри, відновлюється структура волосся: воно стає густим, блискучим та шовковистим. Вже через декілька сеансів можна помітити зникнення лупи та симптомів себореї. Шкіра голови зволожується на наповнюється корисними речовинами. 

Мезотерапія – це нове слово в сфері краси та трихології. Тепер відновити волосся та зупинити алопецію – максимально просто. Варто лише пройти курс терапії у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький». Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та записуйтеся на прийом! Красиве, здорове та густе волосся може стати не тільки мрією, а й давно очікуваною реальністю! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом