(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Лікування лупи в Хмельницькому

Лупа – поширена серед чоловіків та жінок проблема. Здебільшого її сприймають лише як косметичну недосконалість, але насправді поява лупи свідчить про порушення в робі деяких систем організму і є індикатором появи прихованих хвороб. 

Лікуванням та діагностикою лупи займається особливий спеціаліст – трихолог. Цей лікар здатен побачити проблему комплексно й так само комплексно підійти до її вирішення. 

ПРИЧИНИ ПОЯВИ ЛУПИ 

Лупа – це порушення нормального оновлення клітин шкіри голови. При здоровому, нормальному процесі всі клітини оновлюються раз на місяць, поступово підіймаючись із нижніх шарів шкіри до самої поверхні голови, де й відмирають, перетворюючись на непомітний пил. Якщо ж цей процес порушений – клітини занадто швидко переміщаються доверху, накопичуються на поверхні, стають біло-сірими й утворюють великі лусочки – лупу. 

Причинами порушення процесу оновлення клітин можуть слугувати зовнішні та внутрішні фактори. До зовнішніх відноситься застосування невірно підібраного шампуню та інших засобів по догляду, постійне використання фену з гарячим повітрям і всі фактори, які занадто пересушують шкіру голови. Якщо лупа виникла через зовнішній вплив, її досить легко вилікувати: достатньо просто проконсультуватися з лікарем та користуватися рекомендованими ним засобами.

Більш складним випадком є лупа, спричинена розладами в роботі внутрішніх органів. До таких першопричин відноситься гормональний дисбаланс, ендокринні патології, стреси, нервові зриви. Ще один фактор, що спричиняє появу лупи – надлишок солодкої та жирної їжі в раціоні.

Окрім цього, лупу може викликати грибковий збудник. 

ПОЯВИ ЛУПИ 

Лупу досить легко помітити. На гребінці та одязі з’являються біло-сірі лусочки, вони розміщені в прикореневій зоні волосся. Крім лусочок, шкіра голови починає сильно свербіти, волосся жирнішає швидше, ніж завжди, а шкіра голови стає надзвичайно чутливою. 

Всі ці ознаки – явний знак необхідності візиту до трихолога медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький». Найголовніше – вчасно звернутися за допомогою, адже лупа може перерости в більш складну проблему: ускладненням лупи стає себорейний дерматит – складне захворювання, яке потребує тривалого лікування. 

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ЛУПИ 

Лупу діагностувати досить просто – пацієнт сам помічає її появу. Завдання ж трихолога – визначити причину її появи та призначити лікування, націлене на усунення знайденої проблеми. З цією метою трихолог ще на консультації проводить трихоскопію  – огляд шкіри голови за допомогою спеціального інструмента (трихоскопа). 

Для уточнення діагнозу лікар може призначити аналізи на наявність мікозу (грибка), інвазій, а також на вміст вітамінів. Якщо при огляді спеціаліст запідозрить наявність ендокринної патології, можливе направлення на додаткову консультацію до ендокринолога з подальшою здачею крові на гормони. 

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЛУПИ 

Лікування лупи потребує комплексного підходу. Вживання одного або навіть декількох препаратів не зможе повністю позбавити пацієнта від хвороби. Перш за все, лікування засновується на виявленні причини її появи. Наприклад, якщо причиною є гормональний дисбаланс, основними препаратами будуть гормональні лікарські засоби. Якщо ж лупу викликають грибки – будуть призначені протимікозні засоби.

Лікування лупи неможливе без правильно підібраних засобів по догляду за волоссям. Під час лікування застосовуються шампуні з лікарськими речовинами, а після зняття гострого стану – спеціальні засоби, індивідуально вибрані для кожного пацієнта. 

Важливий фактор, який визначає успішність лікування лупи – це збалансований раціон, в якому зведено до мінімуму вживання солодких та мучних продуктів, смаженої та жирної їжі, фастфуду. Пацієнту рекомендується відмовитися від паління та вживання алкоголю, а також скоротити повсякденні стреси.

Потрібен хороший трихолог, який призначить комплексне лікування з урахуванням усіх індивідуальних особливостей та перебігу хвороби? Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та записуйтеся на прийом до лікаря медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»! 

Ми допоможемо повернутися здоров’я та красу вашого волосся й забути про лупу назавжди!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом