Ви є власником медичного страхового полісу?
Сивина вважається природним явищем для літніх людей, але існують випадки, коли волосся світлішає навіть у людей 20-25 років. Це результат порушення синтезу меланіну, який відповідає за забарвлення шкіри голови і її волосся як придатку.
Часто сивина завдає лише косметичний дискомфорт, проте вона може приховувати й більш серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому, якщо ви раптом помітили сріблясті пасма у шевелюрі, запишіться на консультацію трихолога до медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому. Фахівець виявить точну причину ранньої сивини, проведе обстеження і за необхідності призначить індивідуальне лікування.
Стрес вважається ключовою причиною сивини. Підвищення рівня адреналіну в крові призводить до спазму судин біля цибулин волосся. Постачання поживних елементів і кисню зменшується та з часом – припиняється. Це спричиняє голодування та погане живлення фолікулів і призводить до втрати пігменту волосини.
Але ця причина – далеко не єдина. Виникнення сивини провокують наступні фактори:
генетика (сивина до 30 років у кровних родичів);
порушення процесів обміну;
розлади ЖКТ і нервової системи;
порушення функцій гіпофізу, щитовидки та ін. ендокринних залоз;
постійні мігрені;
тривалий вплив УФ променів, радіації;
хронічна перевтома;
анемія. авітаміноз;
загальне виснаження організму;
вітиліго.
В першу чергу сивину виявляє сам пацієнт випадково. Особливо її помітно на темному волоссі, тому шатени і брюнети раніше знаходять у себе сиві прядки. Жінки часто вирішують проблему сивини фарбуванням, а чоловіки – взагалі не зважають на неї. Проте обов’язково проконсультуйтесь із трихологом нашого медцентру, щоб виключити наявність дисфункцій органів і систем, що призвели до втрати пігменту.
Знебарвленому волоссю, на жаль, не повернути початкового вигляду, але даний процес можна призупинити.
Щоб визначити причину сивини, трихолог проводить опитування і призначає дослідження волосся на мікроелементи. Для виключення супутніх патологій пацієнт має здати аналізи крові, зробити УЗД щитовидки та пройти ін. обстеження.
Відновлення волосся – достатньо складний і тривалий процес, що вимагає комплексного підходу. Якщо було діагностовано захворювання чи порушення роботи органів, призначається лікування саме їх – як першопричини. Додатково призначають спеціальну дієту, фітотерапію, прийом вітамінно-мінерального комплексу і корекцію способу життя загалом.
При генетичній схильності і за відсутності ін. причин та проблем з організмом сивина не становить загрози здоров’ю, але якщо вона завдає естетичних незручностей, можна просто тонувати або фарбувати волосся.
Корисно буде пройти курс мезотерапії. Під час процедури у шкіру голови вводять ін’єкції лікувального «коктейлю» із мінералів, вітамінів, пептидів та амінокислот. Таким чином фолікули отримують максимальну кількість необхідних речовин.
При відсутності генетичної схильності краща профілактика депігментації волосся – це відмова від паління і зловживання алкоголем, самоконтроль під час стресу та вміння скидати психоемоційне напруження. Організуйте повноцінний відпочинок та сон і будьте активними.
Збалансовано харчуйтеся: вживайте достатньо білкових продуктів з повним амінокислотним профілем. Наприклад, тирозин – важлива амінокислота для синтезу меланіну. Також збагатіть раціон фолієвою кислотою, вітамінами В, А, С і Е, цинком та кальцієм. Між тим у кожному випадку призначення може бути різним, в залежності від стану організму.
Ставтесь до здоров’я свого волосся дбайливо та вчасно звертайтесь до трихолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Хмельницькому, щоб зберегти їх красу і природний відтінок якомога довше.
Акції
вул. Подільська, 93/1
телефон:
(0382) 70 20 30
(097) 470 20 30
показати - Viber, Telegram
вул. Січових Стрільців, 2/2
телефон:
(0382) 70 20 30
(097) 470 20 30
показати - Viber, Telegram
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом