Вакцинація від грипу

Кожного року в Україну приходить нова епідемія грипу. Більшість людей практично не зміцнюють імунітет і не приймають противірусних засобів.

 

Звичайно, краще не допустити захворювання, ніж потім довго лікуватись, тому профілактика - найкращий засіб проти грипу. Можна виділити такі методи профілактики: прийом медикаментів, загартовування, засоби народної медицини. Останнім часом багато лікарів пропагують вакцинацію як найефективніший спосіб профілактики від грипу.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНИЙ ГРИП?

Грип - це респіраторне захворювання, що викликане вірусами, входить в групу ГРВІ та супроводжується ураженням органів дихання. Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом. Ідеальними умовами для поширення грипу є низькі температури повітря при підвищеній вологості.

 

Щороку з'являються нові штампи вірусу грипу, з якими імунна система людини ще не зустрічалася. Грип може стати збудником хронічних захворювань та викликати ускладнення, серед яких найпоширенішим є пневмонія. Також захворювання може стати причиною порушення функцій нирок та серцево-судинної системи.

СИМПТОМИ ГРИПУ

Симптоми грипу схожі на симптоми інших ГРВІ, тому часто люди сприймають їх як застуду і не звертаються до лікарів. В даному випадку дуже важливо якнайшвидше почати лікування. Основними симптомами грипу є:

  • підвищення температури тіла;

  • біль у суглобах та м'язах;

  • втома та слабкість;

  • головний біль;

  • біль у горлі, нежить, кашель;

  • запалення слизових оболонок.

У дітей симптоми грипу нагадують бронхіт та інші інфекційні захворювання дихальних шляхів. При цьому у дитини може з'явитись пронос, блювота, біль у животі.

 

Щороку питання про вакцинацію від грипу стає все більш актуальним. Якщо брати до уваги відомості статистики, то краще прийняти вакцину, і тим самим уникнути захворювання та його ускладнень. Адже цілком здорова людина, перехворівши грипом, витрачає на відновлення організму стільки енергії, що це прирівнюється до одного року життя.

 

Хоча вакцинація від грипу не входить до календару профілактичних щеплень, проте є рекомендованим та користується популярністю в усьому світі.

КОМУ ПОТРІБНА ВАКЦИНАЦІЯ?

Вакцинація від грипу необхідна:

  • тим, хто бажає до мінімуму знизити можливість захворіти грипом;

  • тим, кому понад 50 років;

  • тим, хто має велику кількість контактів з іншими людьми (працівники відкритих офісів).

Найкращим терміном для вакцинації є жовтень-листопад, оскільки для формування стійкого імунітету необхідно 14-21 день.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Перед процедуроюобов'язково лікар проводить огляд пацієнта. Підготовка також включає консультацію терапевта, імунолога (алерголога) або інших фахівців при необхідності.

 

Суть вакцинації  полягає в тому, що в організм людини вводять незначну дозу вірусу, яка стимулює організм боротися з ним, і як наслідок виробляються антитіла. Такі антитіла живуть 6-8 місяців, і якщо в цей проміжок часу людина інфікується грипом, то імунна система активно починає знищувати вірус.

 

У МЦ "Оксфорд Медікал" вакцинація від грипу дорослих та дітей проводиться лише перевіреними препаратами, що відповідають міжнародним стандартам. Тому не зволікайте та звертайтесь в медичний центр у м. Хмельницькому за адресою: вул. Подільська, 93/1, тел.: 70-20-30.

Будьте здорові!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
15-06-2019 Гарне обслуговування, чистота та порядок, не розбираюсь в обладнанні але на вигляд сучасне і нове. Був приємно вражениний відвідуванням. Не порівняєшь з держлікарнями.Пройшов курс лікування у терапевта, результатом задоволений
10-01-2015 Звернувся до терапевта в клініку Оксфорд Медікал. Зразу кинулося в очі чистота, затишна атмосфера та спокій. Було приємно відвідувати даний заклад, всі на свому місці, все робиться швидко та без метушні. Я вдячний лікарю за чудовий результат мого лікування. Мої вітання всьому персоналу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом