Наш медичний центр на період карантину продовжує свою роботу за звичним графіком!

Лікування бронхіальної астми

Органи дихальної системи досить часто піддаються атакам різноманітних вірусів, бактерій та алергенів. Захворювання дихальних шляхів зустрічаються практично у кожного. Деякі захворювання при вчасному лікуванню швидко минають, не викликаючи ускладнень. Однак, серед них є серйозні захворювання, які можуть перерости у хронічну форму. До таких відносять бронхіальну астму.

ЩО ТАКЕ БРОНХІАЛЬНА АСТМА?

Бронхіальна астма - це запальне захворювання хронічного характеру, що характеризується підвищеною чутливістю дихальних шляхів та невідповідною реакцією на подразники. Внаслідок впливу алергенів чи фізичного навантаження дихальні шляхи звужуються, виділяючи слиз, що викликає утруднене дихання та кисневу недостатність.

 

В результаті набрякання бронхів виникає задишка, іноді ядуха, що перешкоджають нормальній життєдіяльності організму. Астма досить небезпечне захворювання, яке може стати причиною інвалідності.

ЧОМУ БРОНХІАЛЬНА АСТМА НАСТІЛЬКИ НЕБЕЗПЕЧНА?

Бронхіальна астма є невиліковним захворюванням. Винятком є лише астма у дітей, які переростають дану хворобу і перестають відчувати її симптоми.

У зрілому віці астма виліковується повність досить рідко, тому люди змушені навчитись жити з даним діагнозом. Ефективна терапія може полегшити або повністю зняти симптоми захворювання, що дозволяє хворому не відчувати дискомфорту від астми.

 

Основна небезпека від астми полягає в можливості розвитку астматичного статусу. Такий стан уже вимагає радикальних методів лікування (введення протизапальних препаратів, розчин для відновлення організму після зневоднення, препарати для розрідження мокротиння та ін.).

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ

Можна виділити кілька основних причин та факторів, що провокують появу астми:

 • генетична схильність;

 • шкідливі виробничі умови;

 • несприятлива екологічна ситуація;

 • активне та пасивне паління;

 • надмірна вага;

 • бронхіт в хронічній формі;

 • бактеріальні та вірусні інфекції дихальних шляхів;

 • пилові кліщі, шерсть тварин, пилок квітів та ін.;

СИМПТОМАТИКА БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ

Основним симптомом бронхіальної астми є напади задухи. Під час нападу людина відчуває гостру нестачу кисню, важко зробити видих. Іншими симптомами є:

 • поява сухого непродуктивного кашлю;

 • поверхневе дихання;

 • поява свисту та хрипів під час дихання.

Залежно від провокуючих факторів та причин виникнення астми, її симптоми мають сезонний характер або виникають незалежно від пори року.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ АСТМИ В МЦ "ОКСФОРД МЕДІКАЛ"

Ефективність терапії залежить від своєчасного діагностування хвороби. Тому важливо відрізнити перші симптоми, які можуть свідчити про виникнення патології.

 

Бронхіальна астма має типову клінічну картину, тому діагностика не викликає труднощів та включає в себе:

 • рентгенологічне дослідження;

 • лабораторні дослідження крові та мокротиння;

 • проведення проб з алергенами;

 • консультації імунолога, алерголога.

При найменшій підозрі на виникнення астми слід негайно звернутись до лікаря. Записатись на прийом до спеціалістів МЦ "Оксфорд Медікал" можна за тел. 70-20-30 або он-лайн на сайті.

Будьте здорові!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістивідгуки
15-06-2019 Гарне обслуговування, чистота та порядок, не розбираюсь в обладнанні але на вигляд сучасне і нове. Був приємно вражениний відвідуванням. Не порівняєшь з держлікарнями.Пройшов курс лікування у терапевта, результатом задоволений
10-01-2015 Звернувся до терапевта в клініку Оксфорд Медікал. Зразу кинулося в очі чистота, затишна атмосфера та спокій. Було приємно відвідувати даний заклад, всі на свому місці, все робиться швидко та без метушні. Я вдячний лікарю за чудовий результат мого лікування. Мої вітання всьому персоналу!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом