(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Масаж при мастопатії в Хмельницькому

Мастопатія – поширене захворювання молочних залоз, що більш притаманне жінкам, страшим 40 років. Воно виникає через розростання сполучної тканини молочних залоз. 

Найбільш поширена причина захворювання – гормональні розлади. Саме тому лікувати мастопатію потрібно комплексно. Один з найдієвіших методів боротьби з цією підступною хворобою – професійний масаж грудей. Він проводиться досвідченим масажистом й має безліч позитивних ефектів. 

Розпізнати мастопатію досить легко: перед менструаціями груди сильно болять та набрякають. Під час ощупування можна відчути утворення всередині молочної залози. Іноді груди можуть відрізнятися за формою та об’ємом одна від одної. Особливо тривожними симптомами стає біль при натисканні, поколювання, підвищення температури та почервоніння шкіри на грудях. 

Оскільки мастопатія викликається порушеннями гормонального балансу, на фоні вищеописаних симптомів часто проявляється різка зміна настрою, нерегулярні місячні, виділення поза циклом, збільшення або зменшення ваги тіла. 

Особливості масажу при мастопатії

При мастопатії не можна проводити надто тривалий сеанс масажу. Одна процедура займає 20–30 хвилин максимум. Проводиться масаж професійним масажистом, після отримання дозволу від мамолога або гінеколога.  

Шкіра повинна бути суха та очищена. Рухи розпочинаються в ділянці шиї й розповсюджуються безпосередньо до молочних залоз по лініям протікання лімфи. Під час масажу використовуються китайські техніки масажу та класичні (погладжування, пощипування, зминання, розтирання та інше).

Важливо обрати і якісні компоненти для масажу. Це мають бути натуральні олії (краще без додавання ефірних) або креми без синтетичних компонентів. 

Якщо під час масажу виникають больові відчуття або дискомфорт – варто негайно повідомити про це масажиста, а в подальшому – і лікаря. 

Користь масажу при мастопатії

Ефективність лікувального масажу при мастопатії пояснюється тим, що під час сеансу налагоджується кровоток та відтік лімфи, знімається набряк, нормалізуються обмінні процеси. Структура молочних залоз поліпшується та з кожним разом все ближче наближається до норми, знімається больовий синдром, підвищується пружність й еластичність м’язових тканин.

Регулярний професійний масаж грудей попереджає переростання доброякісного захворювання у злоякісну пухлину. 

Оскільки причиною мастопатії є розлад гормональної системи, масаж грудей нормалізує роботу ендокринних залоз та відновлює баланс гормонів. Особливо позитивний ефект від цього спостерігається у жінок перед менопаузою (симптоми менопаузи значно полегшуються та майже зникають). 

Показання та протипоказання до масажу при мастопатії 

Призначити лікувальний масаж грудей може лише лікар-мамолог або гінеколог після встановлення остаточного діагнозу та оцінки стану організму. Найчастіше масаж призначають у сукупності з іншими терапевтичними заходами (медикаментозне лікування, фізіопроцедури та ін.). При легкій мастопатії або  перших її проявах масаж може використовуватися в якості монотерапії, без медикаментозного лікування. 

Якщо є спадкова схильність до онкологічних захворювань, перед початком курсу необхідно проконсультуватися з лікарем онкологом та, можливо, провести додаткові обстеження на предмет доброякісності фіброзно-кістозних утворень (мастопатії).

Масаж – це прекрасний метод лікування, що позитивно впливає на фізичний та психічний стан, але навіть він має свої протипоказання. Мамолог не дозволить проведення масажу, якщо у пацієнта виявлено онкологічне захворювання, гостре респіраторне вірусне захворювання, запальні процеси в молочних залозах, психічні розлади, епілепсія, алергічні реакції, грибкові та інфекційні захворювання шкіри, пошкодження шкіри в ділянці грудей. 

Здоров’я жінки – це велика цінність, тому його варто ретельно оберігати. Один з найоптимальніших способів вилікувати та зменшити прояви мастопатії – це масаж грудей. Ефективний інструмент у професійних руках масажистів медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький», котрий дозволено проводити лише після огляду мамолога, гінеколога або онколога. 

Телефонуйте за номером (097) 470-20-30, пройдіть курс масажу при мастопатії й насолоджуйтеся життям сповна!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом