(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Лікувальний та оздоровчий масаж в Хмельницькому

Більшість захворювань нервової та опорно-рухової систем супроводжуються спазмами, больовим синдромом, підвищеним тонусом м’язів та зв’язок. Усунути всі ці симптоми, зняти біль і напругу в спині та суглобах допоможе перевірений спосіб – масаж. 

Існує два досить схожі види масажу – лікувальний та оздоровчий. Схожі вони лише на перший погляд, але насправді обидва різновиди призначаються у різних ситуаціях. Лікувальний – в комплексній терапії хвороб опорно-рухової системи, а оздоровчий – для попередження їх появи. 

Особливості лікувального та оздоровчого масажу

Проводять лікувальний і оздоровчий масаж лише ручним методом. Крім цього, масажист повинен бути максимально кваліфікованим та мати медичну освіту. Такі жорсткі вимоги зумовлені тим, що під час даних видів масажу застосовується вплив на глибокі шари тканин, зв’язки та сухожилки. Правильно провести сеанс та не нашкодити пацієнту може лише майстер, що досконально вивчив анатомію та фізіологію людського тіла. 

Існують фундаментальні відмінності між лікувальним та оздоровчим масажами. Перш за все, лікар призначає лікувальний масаж при гострих хворобах та загостреннях хронічних захворювань. Тобто при наявності скарг. Після медикаментозного лікування та зняття запального процесу в схему включають масаж та підтримуючу терапію. Така тактика приносить максимально швидкий та стійкий ефект. 

Оздоровчий масаж рекомендується проводити при хронічних хворобах в стадії ремісії (коли повністю відсутні скарги), під час реабілітаційного періоду після перенесених травм – тобто в якості профілактики гострих захворювань. 

Користь оздоровчого та лікувального масажу

Ефективність лікувального та оздоровчого масажу доведена багаторічним досвідом лікарів в сфері неврології, травматології, ортопедії та хірургії. 

Вже після першого сеансу можна помітити наступний ефект:

  • легкість при русі;

  • відсутність болю навіть при тривалому фізичному навантаженні;

  • зменшення запаморочення голови.

Це обумовлено тим, що під час професійного масажу налагоджується кровоток, запускається відтік лімфи, зникають спазми і знімаються зажими. Окрім цього, покращується еластичність та тонус шкіри, підвищується настрій та настає відчуття розслабленості. 

Показання та протипоказання 

Лікувальний масаж широко використовується для зняття больового та м’язово-тонічного синдрому, в терапевтичних схемах остеохондрозу, сколіозу та плоскостопості. Його включають в лікування протрузій та кил. Масаж іноді застосовують навіть при панічних атаках, депресіях, синдромі хронічної втоми. Особливі лікувальні масажі використовуються при бронхіальні астмі, хронічному та гострому бронхіті, пневмонії, непрохідності кишківника, зниженій перистальтиці. 

Оздоровчий масаж зазвичай призначають з профілактичною метою. Ідеально проходити хоча б один курс масажу на рік. Така регулярність допоможе уникнути наслідків сидячої роботи або професійної спортивної діяльності, налагодить роботу лімфатичної та кровоносної систем, підвищить еластичність м’язів і сухожилків, захистить від головного болю, мігрені, запаморочень та проблем з тиском. 

Варто пам’ятати, що масаж призначає лише лікар після ряду діагностичних процедур та встановлення точного діагнозу. Протипоказаннями до масажу є пухлини (доброякісні та злоякісні), хвороби крові, гостра респіраторна вірусна інфекція, підвищення температури тіла, менструація, токсикоз, розлади шлунку. Забороняється проводити масаж при грибкових та алергічних захворюваннях шкіри, серйозних психічних відхиленнях, гострій серцевій недостатності, аутоімунних хворобах та склерозу судин. 

Якісний професійний масаж у медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький»  – це відмінний спосіб попередити або вилікувати хвороби опорно-рухової системи. Кваліфікація масажиста грає вирішальну роль в цьому питанні, тому краще звернутися за допомогою саме до нашого медичного центру. Вже через декілька сеансів ви зможете відчути помітне покращення, а ще через деякий час – і повне одужання. 

Телефонуйте за номером  (097) 470-20-30 і забувайте про хвороби м’язів, суглобів чи спини – відвідайте професійного масажиста!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом