(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Профілактичні огляди мамолога в Хмельницькому

Найкращий спосіб зберегти здоров’я – займатися профілактикою захворювань. Одним із таких методів стає регулярне відвідування лікаря, навіть при повній відчутності скарг. 

Щоб зберегти здоров’я молочних залоз, варто проходити профілактичні огляди мамолога. В такий спосіб жінка зможе дізнатися про стан своїх грудей, можливі приховані захворювання та початкові етапи хвороб молочних залоз, які найчастіше проходять абсолютно непомітно. 

ПРАВИЛА ПРОХОДЖЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ОГЛЯДУ 

Щоб візит до мамолога був максимально результативним та інформативним, варто притримуватися декількох основних правил.

Перше: жінки, старші 25 років мають відвідувати мамолога кожен рік-півтора, навіть якщо скарги або відхилення у здоров’ї повністю відсутні. Статистика стверджує, що саме з цього віку у жінок виникають хвороби молочних залоз.

Друге: на консультації пацієнтка повинна детально описати свій анамнез: наявні хронічні захворювання, перенесені гострі захворювання, описати сексуальне життя та можливі проблеми з ним, вказати про регулярність та чіткість менструального циклу, розповісти про генетичну схильність до хвороб грудей, загадати про перенесені операції та вказати час останнього візиту до мамолога.

Третє: враховуючи проведення додаткових обстежень під час профілактичного огляду мамолога, візит потрібно панувати з 7-го по 12-ий день менструального циклу.

ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ МОЖНА ВИЯВИТИ НА ПРОФІЛАКТИЧНОМУ ОГЛЯДІ МАМОЛОГА 

Профілактичний огляд мамолога може стати не лише способом збереження здоров’я, а й шансом на виживання, адже саме під час такої процедури лікар може виявити рак молочних залоз – загрозливу хворобу, яка призводить до тисяч смертей по всьому світі. Виявлений на первинних стадіях рак можна вилікувати та попередити розвиток ускладнень чи метастаз. Чим раніше буде виявлена злоякісна пухлина, тим більше жінка має шансів зберегти груди в природньому вигляді та вести нормальне, довготривале життя.

Онкологічне захворювання – найстрашніша хвороба, яку може виявити мамолог. Окрім неї, профілактичний огляд дає змогу діагностувати мастопатію, фіброаденому, кісти молочних залоз та запальні процеси в них. 

Негайно звертатися до лікаря медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» необхідно при появі болю в грудях, асиметрії грудей, появі утворень в них або виділень із сосків. Терміново й невідкладно відправлятися до мамолога потрібно, якщо груди сильно болять і набрякли, шкіра змінює свій колір та підіймається температура тіла.

ФАКТОРИ РОЗВИТКУ ХВОРОБ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ 

Причинами появи та стимулюючими факторами розвитку хвороб грудей можуть бути постійні стреси, сильний нервовий зрив, травми грудей, неправильне вигодовування, генетична схильність. Останній фактор найбільш притаманний раку молочних залоз, хоча й не є стовідсотковим індикатором небезпеки.

Особливу увагу варто звернути на розлади ендокринної системи. Гормональні порушення надзвичайно часто провокує розвиток кіст, фіброаденом та ін. При виявленні симптомів ендокринних патологій, лікар мамолог може направити пацієнтку на додаткову консультацію ендокринолога.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОФІЛОКТИЧНИЙ ОГЛЯД МАМОЛОГА 

Перш за все, профілактичний огляд мамолога повинен починатися зі збору анамнезу. Детальний опис свого життя та проблем зі здоров’ям допоможе лікарю познайомитися з історією хвороби пацієнтки та отримати уявлення про стан її організму ще до початку безпосереднього огляду.

Далі спеціаліст проводить пальпаторний огляд. Він має обстежити всі зони грудей, перевірити наявність виділень із соска, однорідність ореолів, їх розмір та симетричність. Важливо ретельно прощупати молочні залози та перевірити їх на предмет затвердінь, новоутворень або набряклостей. 

Після огляду призначається профілактична діагностика. Для пацієнток віком до 40 років достатньо буде провести УЗД молочних залоз. Жінкам після 40 років рекомендується проходити мамографію (рентгенологічне обстеження грудей) разом з ультразвуковою діагностикою.

Здоров’я жінки – це цінний скарб, що потребує уваги та догляду. Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та записуйтеся на прийом мамолога до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»! Потурбуйтеся про себе та збережіть здоров’я!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом