(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Профілактичні огляди онколога в Хмельницькому

Онкологічні захворювання щороку стають причиною смерті десятків тисяч людей по всьому світу. Це повністю не вивчена смертельна хвороба, яка може вражати будь-які відділи організму має підступний характер і часто приховується під виглядом звичайних розладів організму. Саме тому періодичний огляд онколога – це обов’язкова міра, яка здатна врятувати життя та попередити розповсюдження раку.

КОЛИ ПОТРІБНО ПРОХОДИТИ ОГЛЯД ОНКОЛОГА 

Міністерство охорони здоров’я України рекомендує проходити профілактичний огляд онколога щороку, навіть не дивлячись на відсутність скарг та хороше самопочуття.

Цього правила обов’язково потрібно притримуватися людям, чиї родичі мають або мали діагноз рак. До групи ризику відносяться й пацієнти з хронічними захворюваннями, послабленим імунітетом та схильністю до новоутворень (навіть доброякісних).

Жінкам, у яких було виявлено фіброаденоми або інші мамологічні патології, варто особливо ретельно дотримуватися приписів по профілактиці онкологічних захворювань та регулярно відвідувати спеціаліста з профілактичною метою.

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ ВИЯВЛЯЮТЬ НА ОГДЯДІ ОНКОЛОГА 

Рак здатен вражати всі тканини організму. Найпоширенішими різновидами онкологічних захворювань є такі:

  • рак молочних залоз – виникає у жінок будь-якого віку, та найбільш вразливими до нього вважають пацієнток старше 40 років;

  • рак легень – розвивається у бронхах й породжує метастази і на легені, і навіть на прилеглі органи;

  • рак кісток – може виникати як у самій кістці (первинна пухлина), так і слугувати наслідком раку в інших органах та вражатися метастазами (вторинні пухлини);

  • рак крові – збірне поняття, яке криє в собі рак кісткового мозку, лімфи та крові;

  • рак прямої та товстої кишки – підступне захворювання, яке роками може абсолютно не проявлятися, висмоктуючи життєві сили з організму;

  • рак шлунку – виникає на слизовій оболонці шлунку й залишається маловивченим різновидом, навіть враховуючи рівень сучасної медицини.

Всі ці та багато інших різновидів онкологічних захворювань можна виявити на профілактичному огляді онколога медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький». 

ФАКТОРИ РОЗВИТКУ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ 

Утворення та розповсюдження ракових клітин – це аномалія, яку можуть спровокувати безліч факторів. Достеменно невідомо, що саме стає поштовхом до утворення та розмноження ракових клітин. Існують лише припущення стосовно провокуючих факторів, які поділяють на два класи: внутрішні та зовнішні.

До внутрішніх чинників відносять генетичну схильність (наявність в роду випадків ракового захворювання), зловживанням алкоголем, паління та вживання наркотиків, незбалансований раціон, який включає в себе продукти з канцерогенними компонентами, послаблений імунітет, хронічні захворювання. 

До зовнішніх чинників відносять погану екологію, вплив радіоактивних хвиль (робота на заводах та в лабораторіях з радіоактивними елементами), наслідки Чорнобильської катастрофи.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПРОФІЛОКТИЧНИЙ ОГЛЯД ОНКОЛОГА 

Профілактичний огляд включає, в першу чергу, детальний збір анамнезу та знайомство з історією хвороби пацієнта. Далі лікар призначає ряд загальних та специфічних аналізів. Обстеження можуть проходити в декілька етапів та включати в себе цілий комплекс лабораторних досліджень (аналізи крові, сечі, калу, біоматеріалів). 

Після отримання результатів та при появі підозри на те чи інше онкологічне захворювання онколог може призначити супутні консультації спеціалістів (гастроентеролог, гематолог, уролог, проктолог, пульмонолог) та специфічні аналізи, котрі звуться онкомаркерами. Завдяки результатам таких аналізів можна виявити рак на перших стадіях, що значно підвищує шанси на повне одужання та уникнення ускладнень. 

Пройти повний спектр аналізів, обстежень та отримати висококваліфіковану профілактичну консультацію онколога можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» – телефонуйте за номером (097) 470-20-30 та записуйтеся на прийом! Пам’ятайте: вчасно виявлена хвороба несе значно меншу небезпеку, ніж запущена форма. Не допускайте ускладнення ситуації – регулярно проходьте профілактичний огляд та будьте здорові!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом