(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Пірсинг

Пірсинг ХмельницькийСьогодні пірсинг є одним з найпоширеніших напрямків прикрашання тіла серед молоді.

 

Трішки історії про походження слова пірсинг. Слово пірсинг прийшло до нас з англійської мови «pierce», і значить в перекладі: проколювання. У минулі часи люди вставляли різноманітні предмети в проколоті отвори, які робили на тілі або обличчі.

 

Значення пірсингу ніколи не було однаковим для всіх народів. Для одних пірсинг був прикрасою власного тіла, в більшості випадків це робили жінки. Інші, навпаки, за допомогою пірсингу показували власну силу, владу або ранг в соціумі, в таких ситуаціях пірсинг робили чоловіки. Сьогодні, пірсинг найбільше популярний як прикраса, або у нього еротична та інтимна функції (в залежності від того, де знаходиться пірсинг).

 

Одними з популярних місць є:

 • вухо;
 • пупок;
 • ніс;
 • брови;
 • губи;
 • язик;
 • сосок;  
 • інтимна зона.

ЯК РОБЛЯТЬ ПІРСИНГ?

Сьогодні косметологія пропонує величезний вибір прикрас з золота, срібла або інших металів з дорогоцінним камінням. Найчастіше люди зупиняються на виборі прикраси з хірургічної сталі, щоб уникнути алергії. Дизайн сучасних прикрас є дуже різним. Починаючи від звичайних кілець, ланцюжків або простих шпильок, закінчуючи рідкісними ювелірними виробами з дорогоцінних металів.

 

В Україні, напевно, найрозповсюдженішим пірсингом є сережка, в проколеній мочці вуха. Красиво підібрані сережки завжди підкреслять зовнішній вигляд. Цей аксесуар останнім часом зацікавив навіть сильну половину і став досить популярним.

ІНТИМНИЙ ПІРСИНГ

Пірсинг соска більшість робить з метою посилення сексуальних відчуттів. Якщо ви плануєте стати матір'ю в найближчому майбутньому, то доречність пірсингу потрібно серйозно обміркувати, тому що він може вплинути на лактацію.

 

Деяким інтузіастам пірсингу сосків мало і вони йдуть далі, роблячи пірсинг в інтимних зонах, щоб ще більше загострити свої власні сексуальні відчуття. Інтимний пірсинг роблять, щоб покращити сексуальні відчуття, свої власні або партнера.

 

Інтимний пірсинг для чоловіків, набагато різноманітніше. Є можливість проколу крайньої плоті, головки (вертикально, горизонтально). Головна мета у більшості хто робить такий пірсинг - викликати особливі відчуття у партнерки.

ДОГЛЯД ЗА ПІРСИНГОМ

Після того як людина зробила пірсинг, їй потрібно обмежити себе на перші два тижні у відвідуванні саун, басейнів, купань в водоймах. Неправильний догляд за проколеним місцем може привести до зараження, потрапляння інфекції або загнивання.

 

Доглядати за пірсингом потрібно лише за допомогою рекомендованих засобів. Поки ранка повністю не заживе, не можна виймати прикраси, тому що з'явиться шанс потрапляння інфекції в канал.

 

Протягом першого тижня потрібно періодично протирати прикраси, щоб запобігти засихання в каналі.

 

Правильний підхід до пірсингу залежить від якісних інструментів. Звертайтеся до косметолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький». Під час консультації косметолог дасть відповідь на запитання, які цікавлять вас.

 

Записуйтеся за телефоном (0382) 70-20-30.

( Рейтинг: 4.73, голосів: 37 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар дерматолог, косметолог, трихолог: Бохонок Інна Ігорівна
Бохонок Інна Ігорівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Лікар дерматолог, косметолог, трихолог: Бохонок Інна Ігорівна
Бохонок Інна ІгорівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог Відео-візитка

вул. Подільська, 93/1;

інформація про лікаря

 • 2006 - 2010рр. Чемеровецький медичний коледж, спеціальність «Лікувальна справа»;
 • 2010 – 01.09.2010рр. завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом
 • 2010 – 2016рр. Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»;
 • 2015 – 2016рр. Курси з косметології, ін’єкційних методиках, естетиці тіла в центрі розвитку салонного бізнесу «Партнер Плюс» м. Київ.
 • 2016 – 2017рр. косметолог, естетист по тілу в центрі естетичної медицини «Грація»;
 • 12.12.2016-14.12.2016 Участь у конференції дерматологів "11-е Київські дерматологічні дні"
 • 22.09.2017-23.09.2017  Участь у конференції дерматологів Expert Laser Meeting 2017
 • З 2017р. – теперішній час –  лікар дерматолог-косметолог в медичному центрі «Клініка Оксфорд Медікал Хмельницький»
показати повний текст

відгуки
Кордяк Александра 24-07-2015 Делала чистку в Оксфорд Медикал.На прием записали приятные девушки.Ольга Викторовна(косметолог),очень приятная женщина и у меня теперь идеально чистая кожа-всего за 3 приема.Всем советую!!!!
Алёна 10-01-2015 Я пришла к косметологу убрать морщины. Мне понравилось, что врач мне предложила огромное количество вариантов процедур и ухода за моей кожей. Объяснила и рассказала что мне подойдёт больше, а что пока ещё рано делать. Я остановила выбор на инъекциях мезотерапии. Сделала курс из 8 процедур. Теперь у меня шикарная кожа и здоровый цвет лица! Я очень довольна!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом