записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні медичні центри «Оксфорд Медікал»

(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок

Новинка Прийом гастроентеролога 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Хмельницької клініки

Вибрати інше місто
 

Пірсинг

Пірсинг ХмельницькийСьогодні пірсинг є одним з найпоширеніших напрямків прикрашання тіла серед молоді.

 

Трішки історії про походження слова пірсинг. Слово пірсинг прийшло до нас з англійської мови «pierce», і значить в перекладі: проколювання. У минулі часи люди вставляли різноманітні предмети в проколоті отвори, які робили на тілі або обличчі.

 

Значення пірсингу ніколи не було однаковим для всіх народів. Для одних пірсинг був прикрасою власного тіла, в більшості випадків це робили жінки. Інші, навпаки, за допомогою пірсингу показували власну силу, владу або ранг в соціумі, в таких ситуаціях пірсинг робили чоловіки. Сьогодні, пірсинг найбільше популярний як прикраса, або у нього еротична та інтимна функції (в залежності від того, де знаходиться пірсинг).

 

Одними з популярних місць є:

  • вухо;
  • пупок;
  • ніс;
  • брови;
  • губи;
  • язик;
  • сосок;  
  • інтимна зона.

Як роблять пірсинг?

Сьогодні косметологія пропонує величезний вибір прикрас з золота, срібла або інших металів з дорогоцінним камінням. Найчастіше люди зупиняються на виборі прикраси з хірургічної сталі, щоб уникнути алергії. Дизайн сучасних прикрас є дуже різним. Починаючи від звичайних кілець, ланцюжків або простих шпильок, закінчуючи рідкісними ювелірними виробами з дорогоцінних металів.

 

В Україні, напевно, найрозповсюдженішим пірсингом є сережка, в проколеній мочці вуха. Красиво підібрані сережки завжди підкреслять зовнішній вигляд. Цей аксесуар останнім часом зацікавив навіть сильну половину і став досить популярним.

Інтимний пірсинг

Пірсинг соска більшість робить з метою посилення сексуальних відчуттів. Якщо ви плануєте стати матір'ю в найближчому майбутньому, то доречність пірсингу потрібно серйозно обміркувати, тому що він може вплинути на лактацію.

 

Деяким інтузіастам пірсингу сосків мало і вони йдуть далі, роблячи пірсинг в інтимних зонах, щоб ще більше загострити свої власні сексуальні відчуття. Інтимний пірсинг роблять, щоб покращити сексуальні відчуття, свої власні або партнера.

 

Інтимний пірсинг для чоловіків, набагато різноманітніше. Є можливість проколу крайньої плоті, головки (вертикально, горизонтально). Головна мета у більшості хто робить такий пірсинг - викликати особливі відчуття у партнерки.

Догляд за пірсингом

Після того як людина зробила пірсинг, їй потрібно обмежити себе на перші два тижні у відвідуванні саун, басейнів, купань в водоймах. Неправильний догляд за проколеним місцем може привести до зараження, потрапляння інфекції або загнивання.

 

Доглядати за пірсингом потрібно лише за допомогою рекомендованих засобів. Поки ранка повністю не заживе, не можна виймати прикраси, тому що з'явиться шанс потрапляння інфекції в канал.

 

Протягом першого тижня потрібно періодично протирати прикраси, щоб запобігти засихання в каналі.

 

Правильний підхід до пірсингу залежить від якісних інструментів. Звертайтеся до косметолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький». Консультація косметолога безкоштовна, під час консультації косметолог дасть відповідь на запитання, які цікавлять вас.

 

Записуйтеся за телефоном (0382) 70-20-30.

Текстові відгуки

24.07.2015

Делала чистку в Оксфорд Медикал.На прием записали приятные девушки.Ольга Викторовна(косметолог),очень приятная женщина и у меня теперь идеально чистая кожа-всего за 3 приема.Всем советую!!!!

10.01.2015

Я пришла к косметологу убрать морщины. Мне понравилось, что врач мне предложила огромное количество вариантов процедур и ухода за моей кожей. Объяснила и рассказала что мне подойдёт больше, а что пока ещё рано делать. Я остановила выбор на инъекциях мезотерапии. Сделала курс из 8 процедур. Теперь у меня шикарная кожа и здоровый цвет лица! Я очень довольна!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки