Відгуки клієнтів про напрям Урологія
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Сергій 01.05.2026
Юрій Петрович кваліфікований, уважний та досвідчений лікар, на консультації все доступно пояснив та призначив успішне лікування.
Людмила 01.05.2026
Були на прийомі в уролога Семенович А.В, чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи! Дякуємо ! Ридимо всім.
Василь 30.04.2026
Звертався до лікаря-уролога Анни Василівни з делікатною проблемою, і залишився дуже задоволений прийомом. Лікар уважно вислухала, провела необхідні обстеження. Атмосфера була комфортною, без зайвого хвилювання. Рекомендую!
Микола 29.04.2026
Чудовий лікар! рекомендую
Юрій 24.03.2026
Звернувся до уролога з делікатною проблемою, довго відкладав, але дарма.Прийом пройшов максимально комфортно, лікар уважний, все пояснює доступно і без зайвого стресу. Призначили обстеження і лікування — вже після перших днів стало легше. Дякую за професіоналізм і тактовність. Тепер розумію, що не варто тягнути з такими питаннями.
Василь 05.03.2025
Звертався до лікаря-уролога з делікатною проблемою, і залишився дуже задоволений прийомом. Лікар уважно вислухав, провів необхідні обстеження. Атмосфера була комфортною, без зайвого хвилювання. Рекомендую!
Ліза 14.12.2024
Вчора була на прийомі у Анни Василівни, сама гарно все пояснила, навіщо той аналіз, навіщо цей, які будуть симптоми після ліків і побічні ефекти, дуже приємна і не треба витягувати з неї по слову
Валерій 24.04.2019
Відвідував лікаря уролога з своєю проблемо, лікар оглянув і призначив лікування. Все пройшло успішно і я задоволений:)
Олександр 10.01.2015
Звернувся до лікаря з проблемою передчасного сім'явиверження. Лікування тривало близько 2 місяців, постійно приходив до лікаря на прийом, який контролював процес лікування. Сподобалось мені ставлення з боку персоналу: дуже чемне та ввічливе. Дякую, що віднеслись з розумінням та вилікували мене. Бажаю вам успіху та процвітання!
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр