Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Подологія

Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!

Залишити відгук

Як відбувається формування нашого рейтингу?

Рейтинг складається з урахуванням відгуків пацієнтів, рівня професійної підготовки лікарів та наукових звань.

Щоб забезпечити достовірність, усі пацієнти проходять перевірку модератором — це дозволяє виключити неправдиві або штучно створені відгуки.

Кожен негативний випадок обов’язково розглядається адміністрацією клініки.

У разі врегулювання конфліктної ситуації, негативна оцінка не впливає на загальний рейтинг.

Відгуки пацієнтів
Дар'я 30.04.2026
Хочу щиро подякувати подологу Наталії Дмитрівні Маргарян за професіоналізм, уважність і дбайливе ставлення! З першого прийому було зрозуміло, що я потрапила до справжнього фахівця своєї справи. Процедура була проведена акуратно, безболісно й з чіткими поясненнями кожного етапу. Отримала не тільки якісну допомогу, а й цінні рекомендації щодо догляду за стопами. Результат — відчутне полегшення й естетично доглянуті ноги. Дуже приємна атмосфера та індивідуальний підхід. Обов’язково повернуся ще й рекомендуватиму знайомим!
Star Star Star Star Star
Леся 11.05.2025
Добрий день. Була у Вас на педикюрі. Щиро вдячна за гарну професійну роботу та ставлення до клієнта.
Star Star Star Star Star
Жанна 10.05.2025
Доброго дня!! Сьогодні була у лікаря.Дуже задоволення.Рада ,що є такий Фахівець!!!!
Star Star Star Star Star
Людмила 09.02.2025
Щиро дякую Наталії Дмитрівні за прекрасну роботу, чуйність і розуміння!Обов'язково буду рекомендувати своїм друзям і Знайомим звертатися до неї при потребі.
Star Star Star Star Star
Людмила 09.12.2024
щиро дякую чудовому спеціалісту Наталії Дмитрівні за якісну роботу, гарне ставлення до клієнтів. Рекомендую всім хто бажає отримати задоволення під роботи подолога. Рецепція медичного центру теж на висоті. Молодці! Дякую!
Star Star Star Star Star
Тетяна 03.12.2024
Була у вас на медичному педикюрі. Я дуже дуже дуже задоволена результатом! Маю один проблемний ніготь і знаю як його важко привести до гарного вигляду. Подолог зробив дуже акуратно, дуже охайно. Щиро вам вдячна! Із задоволенням раджу вас сімʼї та знайомим)
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.