Відгуки клієнтів про напрям Подологія
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Дар'я 30.04.2026
Хочу щиро подякувати подологу Наталії Дмитрівні Маргарян за професіоналізм, уважність і дбайливе ставлення! З першого прийому було зрозуміло, що я потрапила до справжнього фахівця своєї справи. Процедура була проведена акуратно, безболісно й з чіткими поясненнями кожного етапу. Отримала не тільки якісну допомогу, а й цінні рекомендації щодо догляду за стопами. Результат — відчутне полегшення й естетично доглянуті ноги. Дуже приємна атмосфера та індивідуальний підхід. Обов’язково повернуся ще й рекомендуватиму знайомим!
Леся 11.05.2025
Добрий день. Була у Вас на педикюрі. Щиро вдячна за гарну професійну роботу та ставлення до клієнта.
Жанна 10.05.2025
Доброго дня!! Сьогодні була у лікаря.Дуже задоволення.Рада ,що є такий Фахівець!!!!
Людмила 09.02.2025
Щиро дякую Наталії Дмитрівні за прекрасну роботу, чуйність і розуміння!Обов'язково буду рекомендувати своїм друзям і Знайомим звертатися до неї при потребі.
Людмила 09.12.2024
щиро дякую чудовому спеціалісту Наталії Дмитрівні за якісну роботу, гарне ставлення до клієнтів. Рекомендую всім хто бажає отримати задоволення під роботи подолога. Рецепція медичного центру теж на висоті. Молодці! Дякую!
Тетяна 03.12.2024
Була у вас на медичному педикюрі. Я дуже дуже дуже задоволена результатом! Маю один проблемний ніготь і знаю як його важко привести до гарного вигляду. Подолог зробив дуже акуратно, дуже охайно. Щиро вам вдячна! Із задоволенням раджу вас сімʼї та знайомим)
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр