Відгуки клієнтів про напрям Ендокринологія
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та якості медичних послуг у мережі клінік «Оксфорд Медікал» і щиро вдячні вам за позитивний відгук. Ваші коментарі та побажання є важливими для нас і допомагають ставати кращими. Дякуємо, що обрали нас!
Відгуки пацієнтів
Ірина 01.05.2026
Дуже задоволена прийомом у лікаря Анни Костянтинівни, хороший лікар, призначила обстеження, заспокоїла і все пояснила, призначила дієве лікування, буду звертатись ще, дякую.
Марія 30.04.2026
Рідко пишу відгуки, але про хороших лікарів треба гучно казати) Ендокринологиня Ганна Козубняк найліпша лікарка, яка зі мною працювала, компетентна, дуже уважна, сконцентрована - відчуваєш з нею спокій і що ти в надійних руках. Щиро рекомендую.
Олена 30.04.2026
Лікар ендокринолог Козубняк Ганна Володимирівна, дуже гарний лікар, компетентна, ну і сам оксфорд як завжди, дуже рекомендую.
Христина 05.12.2024
Дуже сподобався прийом лікаря ендокринолога, рекомендую.
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр