(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Працюємо у звичайному режимі!
Пн-Пт: з 8:00-19:00
Сб: з 8:00-18:00
Нд: з 8:00-17:00
Телефон: (097) 470 20 30

Психологія
Психологія

Психологія в Хмельницькому

Психологія – одна з тих наук, що допомагають людині налагодити своє ментальне здоров’я та загальне самопочуття. Спеціаліст у цій галузі – психолог. На відміну від психіатра, він не може виписувати медикаментозне лікування, тому оздоровлення відбувається завдяки регулярним розмовам та застосуванню психологічних прийомів, націлених на вирішення виявленої проблеми. 

Психолог – це людина, яка допомагає пацієнту прийти до вирішення складних психологічних питань власним розумом, направляючи думки та дії в потрібне русло. Саме тому професіоналізм та здатність «відчувати» клієнта, бути на його боці – ключові риси справжнього спеціаліста! 

Коли потрібно звернутися до психолога

Приводом до консультації психолога можуть стати найрізноманітніші проблеми:

  • складнощі у стосунках з партнером;

  • проблеми у відносинах між дітьми та батьками;

  • професійне вигорання;

  • неконтрольований страх;

  • параноя;

  • апатія;

  • надмірна або недостатня емоційність;

  • нестримні прояви агресії;

  • незадоволення якістю власного життя.

Окрім цього, існують проблеми, які потребують комплексного лікування та поєднання терапії психолога з іншими спеціалістами: неврологом, психіатром, дієтологом, дерматологом. Нерідко саме проблеми, зв’язані з психологією, викликають так звані психосоматичні прояви – порушення роботи органів та систем, викликані психічними травмами або психологічними проблемами. 

Психолог допомагає лікувати порушення харчової поведінки, панічні атаки, нервозні дерматити, астено-невротичний синдром, безсоння, еректильну дисфункцію й багато що іншого.

Як проходить консультація психолога

Прийом психолога не може проходити по чіткій схемі, адже кожен випадок – індивідуальний, й навіть пацієнти зі схожими проблемами кардинально відрізняються один одного. Головне завдання психолога – забезпечити комфортну, розслаблену атмосферу під час сеансу, в якій можна відкрито та сміливо розповісти про все, що турбує. 

Якщо є конкретно сформована проблема (реабілітація після розлучення або втрати близької людини, налагодження стосунків з батьками і т. д.), то психолог одразу починає шукати причину ситуації, що склалась, наштовхує на роздуми, дає індивідуальні рекомендації. Іноді застосовуються спеціальні методи впливу на психіку (практики із тілесно-орієнтованої психології, NLP, гіпноз та інше). Але для цього психолог повинен мати відповідні дипломи та достатній досвід. В класичній психології найчастіше використовується психоаналіз. 

Досить часто консультація психолога потрібна, коли немає сформованої проблеми, але є неспроможність вести повноцінний спосіб життя: змінити роботу, знайти справу до душі, завершити або розпочати стосунки. Мова йде про відчуття, коли ніби все добре, але «щось не так». В такому разі робота психолога починається з виокремлення основної проблеми – першопричини – і ретельної роботи над нею. 

В психотерапії найголовніше – розповідати спеціалісту про будь-які свої переживання та бути відкритим. Також необхідно пам’ятати, що психолог і клієнт не можуть бути друзями, й їх стосунки мають бути суто діловими. У протилежному випадку сенс терапії та її ефективність буде зводитися до мінімуму.

Ефективність регулярних візитів до психолога 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» можна отримати якісну консультацію психолога, який допоможе вирішити низку особистих та соціальних проблем. Завдяки курсу терапії можна спостерігати покращення настрою, появу жаги до життя, підвищення рівня  впевненості в собі та самоповаги. Психолог допоможе вийти із токсичних відносин, налагодити особисте життя та глибше пізнати себе. Отримана підтримка та допомога покращить якість життя й виведе його на кардинально новий рівень.

Тривалість лікування залежить від самої проблеми та індивідуальних показників, а найважливіший фактор, що допоможе швидко отримати бажаний результат – це ваша власна готовність до позитивних змін. 

Психологія – це важлива наука, яка в нашій країні й досі недооцінюється. Зверніться за допомогою до справжніх професіоналів у медичний центр «Оксфорд Медікал Хмельницький»  та забудьте про проблеми, які вас турбувати не один місяць! 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення ПсихологіяЦіна
Первинний прийом 600.00 грн
Повторний прийом 500.00 грн
Курс з 5-ти консультацій 2000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом