(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Корекція зору в Хмельницькому

Зниження зору – поширена проблема серед людей різного віку, починаючи від малолітніх дітей і закінчуючи пенсіонерами. Вона може виникнути через ряд причин: спадковість, аномалії розвитку очного яблука, вікові зміни, вроджені дефекти і т. д.

На щастя, сучасна медицина дозволяє коригувати зір та навіть дає можливість повністю його відновлювати. Для цього існують декілька видів консервативної та хірургічної терапії. Лікування підбирається індивідуально, на основі інструментальних обстежень, що проводить офтальмолог. 

Методи корекції зору

Найпоширеніший метод корегування зору – це окуляри або контактні лінзи. Під час їх використання світлові промені переломлюються на рогівці ока правильно, а фокус переміщається на сітківку (як і має бути). Різниця між контактними лінзами та лінзами в окулярах незначна з погляду корекції зору, але дуже важлива у побутовому житті. В той час, коли окуляри створюють певний дискомфорт, правильно підібрані контактні лінзи настільки зручно розміщуються на рогівці, що людина веде повноцінний спосіб життя, використовуючи їх. 

Один з найсучасніших методів корекції зору – рефракційна терапія або нічні лінзи. Ця новітня технологія забезпечує стовідсотковий зір без окулярів та лінз аж на добу. Варто лише одягнути лінзи перед сном та провести з ними ніч, і вже зранку око зможе бачити абсолютно повноцінно. Ефект зберігається мінімум 24 години. Така технологія показана дітям та пацієнтам з нестабільним зором, адже нічні лінзи не лише дозволяють нормально бачити наступну добу, а й здатні зупинити зниження зору. 

Всі вищеописані методи мають короткотривалу дію. Натомість лазерна корекція зору, що відноситься до хірургічних методів лікування, здатна відновити зір повністю та назавжди. Не дивлячись на складність процедури та її ювелірну точність загалом корекція зору на одному оці займає 15 хвилин, а пацієнт може одразу повертатися до нормального способу життя, але вже зі стовідсотковим зором. 

Підготовка до проведення лазерної корекції зору

Лазерна корекція зору потребує декількох нескладних маніпуляцій перед її проведенням. Перш за все перед процедурою потрібно здати аналіз крові. Ця процедура супроводжує будь-яке оперативне втручання.

Окрім цього, за п’ять днів до корекції необхідно крапати спеціальні антибактеріальні краплі, що призначаються офтальмологом. За тиждень до процедури потрібно відмовитися від контактних лінз і перейти на окуляри. Перед мікрохірургічним втручанням суворо заборонено вживати спиртні напої.

Процедуру варто відстрочувати, якщо наявні симптоми ГРВІ або іншого запального захворювання. Дотримання таких простих приписів забезпечить максимальний комфорт під час операції та допоможе уникнути ускладнень під час та після операції.

Проведення лазерної корекції зору 

Перед проведенням корекції в око крапають спеціальні знеболюючі краплі. Вони відіграють роль місцевої анестезії. Далі мікроскальпелем відкривається верхній купол рогівки, лазер направляється на зіницю. За 30-40 секунд впливу на поверхню рогівки лазер встигає випарувати деякі її клітини, корегуючи форму верхнього шару ока. Після цього відсунуту рогівку поміщають на своє місце. Така методика називається Ласік. Та вона недоцільна при надто великій кривизні рогівки, або якщо вона має плоску поверхню. Для таких випадків використовують техніку Ласек.

Відмінність Ласек-методики в тому, що епітелій (зовнішній шар) рогівки не підіймають, а повністю видаляють. Після лікування лазером на місце видаленої ділянки накладається спеціальна м’яка лінза. Вона знаходиться на оці до повної регенерації епітелію.

Обидва методи успішно використовуються при астигматизмі, міопії, гіперметропії та пресбіопії. 

Офтальмолог призначає таку процедуру пацієнтам, що досягли 19-річного віку (з цього моменту око вважається повністю сформованим), мають стабільні показники зору більше двох років, не мають в анамнезі застарілих супутніх офтальмологічних захворювань і ускладнюючих факторів (надто високі показники далекозорості чи близорукості, надто тонку рогівку).

Виправити вади зору достатньо просто – треба лише зателефонувати  (097) 470-20-30 до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький» і записуйтеся на прийом! Побачте світ таким, який він є – проведіть корекцію зору!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом