(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вам зручно українською

Видалення папілом у роті радіохвильовим методом в Хмельницькому

Папіломи – це поширене захворювання серед людей різного віку та статі. Вони виглядають як тонкі бородавки світло-коричневого, коричневого або тілесного кольору. Папіломи нечутливі, в них немає нервових закінчень, але їх пошкодження викликає досить великий дискомфорт і провокує кровотечу.

Папіломи утворюються на шкірі та слизових оболонках. Як приклад – поява наростів у роті. Хоча вони доброякісні й не несуть небезпеки розвитку раку, папіломи швидко розростаються, виглядають неестетично та заважають нормальній життєдіяльності. Саме тому їх потрібно видаляти. Важливо, щоб папілома видалялася повністю з усіх шарів слизової оболонки, тому одним з найефективніших методів видалення є радіохвильова технологія. 

Причини появи папілом у роті

Папіломи виникають через потрапляння папіломавірусу в організм людини. Даний збудник присутній майже в усіх людей, але при зниженні імунітету або формуванні комфортного середовища для збудника він починає активніше проявлятися. Таким чином на слизових оболонках та шкірних покривах утворюються папіломи. Важливо їх видаляти, адже ці маленькі утворення досить дискомфортні та можуть розростатися.

Категорично забороняється видаляти їх в домашніх умовах, адже так папіломи лише пошкоджуються, виростають знову та збільшуються в чисельності. Найкраще – звернутися за професійною допомогою до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»!

Як відбувається видалення радіохвильовим методом

Процедура не передбачає завчасної підготовки: її можна проводити одразу ж після огляду. 

Спочатку вводять місцеву анестезію, проводять знезараження слизових покривів навколо папіломи. Після початку дії знеболюючого хірург приступає до безпосереднього видалення. Процедура проводиться спеціальним радіохвильовим ножом, що випромінює ці радіохвилі. Вони працюють таким чином, що не контактують з поверхнею ураженого місця та роблять максимально тонкий розріз (він відбувається на клітинному рівні). При цьому кровотеча чи зараження виключаються, адже ніж одразу «запаює» клітини та вбиває мікроби, які можуть потрапити в місце розрізу.

Загалом процедура займає декілька хвилин на одну папілому. Загальна ж тривалість сеансу залежить від розмірів та кількості новоутворень.

Одразу після видалення пацієнт може вести нормальний спосіб життя, періодично ополіскуючи ротову порожнину антисептичними розчинами. 

Переваги видалення папілом радіохвильовим методом

Радіохвильовий метод видалення папілом у роті набирає все більшої популярності. Та ефективність процедури залежить від якості апарату і професіоналізму лікаря, тому краще звернутися за кваліфікованою допомогою.

Окрім цього, радіохвильове видалення володіє широким спектром переваг у порівнянні з іншими методами видалення:

  • відсутність тривалої підготовки – видалити папілому можна одразу після консультації, адже для процедури потрібна лише психологічна готовність пацієнта та декілька хвилин, щоб почав діяти анестетик;

  • безболісність процедури – оскільки ніж не торкається покривів, видалення проходить непомітно для пацієнта (цей фактор підсилює й дія місцевого знеболення);

  • короткий реабілітаційний період – одразу після видалення починається процес загоєння тканин. Не потрібно ходити на перев’язки чи накладати мазі – можна насолоджуватися життям без папіломи вже після її видалення;

  • мінімальний час проведення – видалення однієї папіломи триває лише декілька хвилин;

  • відсутність рецидивів – під час видалення радіохвильовим методом висікаються всі частини папіломи, тому вона більше не може виростати на тому самому місці;

  • мінімальна травматизація – радіохвильовий ніж не зачіпає сусідні тканини, він видаляє лише патологічні тканини новоутворення, тому травматизм здорових шарів шкіри повністю виключається.

На сьогоднішній день радіохвильове видалення папілом – це один з найсучасніших, найдоступніших та найефективніших методів позбавлення від набридущих виростів. Найголовніше – вчасно звернутися до лікаря, адже саме так можна уникнути більшого розповсюдження хвороби. 

Телефонуйте за номером (097) 470-20-30 і записуйтеся на видалення до медичного центру «Оксфорд Медікал Хмельницький»!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки




Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції




актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом