(0382) 70 20 30
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Гістероскопія хірургічна в Хмельницькому

Гістероскопія – це гінекологічна процедура, що передбачає уведення в порожнину матки гістероскопа. Це один з найнадійніших методів лікування внутрішньоматкових захворювань. Вона використовується для видалення поліпів шийки та стінок матки, лікування міом різного походження та будови.

Використовується даний малоінвазивний метод для діагностики та лікування новоутворень, видалення з порожнини матки сторонніх тіл, зупинки кровотечі. Процедура здійснюється під загальною анестезією та дозволяє проводити складні оперативні втручання швидше та менш травматично, ніж під час класичної операції.

Види хірургічної гістероскопії

Існує два різновиди процедури: хірургічна та діагностична. Хірургічна гістероскопія поділяється на декілька окремих підвидів, залежно від хвороб, які лікують з її допомогою.

Гістероскопія для видалення поліпу ендометрію – проводиться під загальним наркозом та дозволяє видалити лише патологічні тканини поліпу, не чіпаючи здорові ділянки. Поліп зовні нагадує бородавку, але складається із шарів слизової оболонки й розташовується на стінках матки або на її шийці. Гістероскопія дозволяє провести видалення максимально комфортно та швидко.

Гістероскопія з біопсією ендометрію – під час процедури відскоблюється маленька частина ендометрію й направляється на лабораторне дослідження. Під час аналізу виявляються особливості розвитку ендометрію та окремих його клітин, а також робиться висновок щодо можливих онкологічних захворювань.

Гістероскопія для видалення сторонніх тіл з матки – дозволяє не тільки витягнути сторонній предмет, а й виявити масштаби ураження стінок матки. Спочатку вводиться гістероскоп, за допомогою якого лікар визначає розташування стороннього тіла та його розміри. Якщо предмет не обріс ендометріальними клітинами, то через трубку гістероскопа вводяться спеціальні інструменти, якими гінеколог витягує стороннє тіло. Після цього за допомогою того ж гістероскопа можна оглянути слизову оболонку матки. Якщо предмет знаходиться в тілі досить довго, він починає обростати ендометрієм. В такому разі необхідно проводити вишкрібання.

Гістероскопія для розтину та видалення синехії – проводиться в разі зростання стінок або шийки матки. Спочатку за допомогою гістероскопа лікар оглядає порожнину матки та визначає розташування й обсяги зростання. Після цього всередину матки через гістероскоп вводиться інструмент для розведення синехії. 

Показання до проведення хірургічної гістероскопії

Гістероскопія – це малотравматичне ендоскопічне втручання, що допомагає швидко та ефективно позбутися гінекологічної патології. Головна перевага такого методу – можливість одночасної діагностики хвороби та її лікування. 

Гістероскопія використовується в багатьох випадках. Наприклад, для усунення такого небезпечного стану, як маткова кровотеча. Проблема часто призводить до значних крововтрат, а іноді навіть загрожує життю. За допомогою гістероскопії усунути кровотечу можна менше, ніж за годину. Також за допомогою гістероскопії можна легко вилікувати спайкову хворобу матки. Це зростання стінок матки або шийки матки в деяких ділянках. Вони перешкоджають настанню вагітності, можуть спричиняти порушення менструального циклу та викликати дискомфортні відчуття. 

Як проходить хірургічна гістероскопія

Гістероскопія потребує попередніх обстежень, тому гінеколог призначає ряд аналізів (загальноклінічні, біохімічні, тест на ВІЛ/СНІД, гепатити) та обстежень (УЗД органів малого тазу). Після виключення можливих протипоказань дається дозвіл на гістероскопію. Процедура проводиться на гінекологічному кріслі, наркоз вводиться внутрішньовенно. 

Після знеболення лікар обережно вводить гістероскоп всередину матки через піхву. Спочатку оглядається внутрішня поверхня стінок та шийки матки. Після виявлення локалізації та проблеми вводяться спеціальні інструменти, за допомогою яких проводять видалення, розтин або інші маніпуляції. Ускладнення після процедури майже не виникають, але не дивлячись на це лікар спостерігає за пацієнткою протягом певного часу.

Важливу роль в ефективності гістероскопії має апаратура та професіоналізм лікарів. В медичному центрі «Оксфорд Медікал Хмельницький» її проводять досвідчені лікарі з відмінною репутацію, що використовують сучасні технології та апарати експертного класу. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 47 )

відгуки
Элла Каплун 11-08-2021 Наталья Сергеевна - квалифицированный и грамотный специалист, приятный и легкий в общении человек. Спасибо!

відділення: Гінекологія

Євгена 01-07-2021 Щиро дякую Наталі Сергіївні за прийом та пораду рішення проблеми. Це лікар з розумінням, підтримкою, ввічливий ставленням та хорошим підходом до рішення проблеми. Щиро дякую за огляд та поради. На рецепшині також приємні дівчата, ввічливо зустріли, все подробно пояснили та провели до кабінету лікаря. Це приємне ставлення. Щиро усім дякую. Я походом в цю лікарню довольна, надіюсь мені допоможуть ріщити мою проблему. Успіхів вам у роботі та ввічливих клієнтів!!!

відділення: Гінекологія

Настя 29-05-2021 Доброго дня Альона Миколаївна хотіла б з вами в телефонному режимі проконсультуватися

відділення: Гінекологія

Марценюк Лілія 23-03-2021 Чудовий лікар. Приємна, відповідальна. Оглядає супер. Доступно все пояснює.

відділення: Гінекологія

Діана 04-02-2021 Хочу подякувати лікарю гінекологу Бойко Наталі Сергіївни за її професіоналізм і бажання допомогти. Поставила мені правильний діагноз,призначила дуже хороше лікування і вилікувала мене. До своєї справи відноситься з усією душею! Сьогодні рідко коли знайдеш такого хорошого спеціаліста,як Наталя Сергіївна. Вона хоче вилікувати і бачити результат,а не заглядати в кишеню пацієнту. Навіть,одного разу прийшла у свій вихідний на роботу,щоб призначити мені інші уколи,бо тих,що потрібно не було в аптеках. І це мене дуже вразило,бо таких людяних лікарів ще не зустрічала! Дякую керівництву Оксфорд Медікал за такого чудового спеціаліста! Всім рекомендую саме Наталю Сергіївну. Не пошкодуєте!!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом